Електроскутер S-Like

43 165 ₴

Немає в наявності

Електроскутер Yadea S-like призначений для швидкого пересування міськими дорогами і відмінно підійде для тих, хто постійно знаходиться в дорозі.

Це зручний і легкий в управлінні транспортний засіб, з яким вам не знадобитися заправлятися бензином, або думати про заміну мастильних матеріалів. З електроскутером S-like можна не турбуватися, що затори завадять вам вчасно приїхати на роботу або важливу зу��тріч. Він оснащений двигуном потужністю 2000 Вт, який дозволяє транспорту розганятися до 50 км/год.

У будь-який час доби, яскрава світлодіодна фара і габаритні вогні дозволять водієві стежити за дорогою і вчасно помічати різного роду перешкоди. Для безпечної їзди в умовах завантаженого трафіку, електроскутер укомплектований повноцінними дзеркалами заднього виду.

З великими 12-дюймовими дисками S-like готовий до подорожей по нерівних дорогах, надаючи користувачу відмінну прохідність. Також, транспортний засіб оснащено безкамерними шинами, які надають підвищену надійність, вони відомі тим, що менше нагріваються і забезпечують більш безпечне водіння, адже в разі проколу НЕ спускають відразу все повітря. Система гальмування дисково-барабанного типу дозволяє миттєво реагувати на дії водія, забезпечуючи безпечну їзду.

Характеристики

Потужність 2000 Вт
Макс. швидкість до 50 км/год
Запас ходу до 80 км
Колісна база 1300 мм
Гальма (перед/зад) диск/барабан
Акумулятор 72В20AH
Вага 100 кг
Колір червоний, жовтий або білий
КАТАЛОГ

|

E8S

|

RN

|

M6

|

EM215PRO

|

EM215

|

S-WAY