Про нас

Не чули про нас? Давайте знайомитись


Yadea Group Holding Ltd

зареєстрована на платформі гонконзької фондової біржі HKEX у 2001 році та стала першою в Китаї компанією, яка займалась розробкою двоколісних електричних транспортних засобів.

Профіль компанії

Компанія YADEA Technology Group Co., Ltd. була заснована в 2001 році. Після більш ніж десяти років бурхливого розвитку, ми стаємо підприємством з виготовлення двоколісного електротранспорту високого класу, яке впровадило дослідження та розробки, виготовлення і продаж електричних велосипедів, електричних мотоциклів та їх запасних частин.

Виробничі потужності YADEA Group знаходяться в Тяньцзіні, Цзянсу, Чжецзяні, Гуандуні, Чунціні, Аньхої та В’єтнамі, а їх загальна площа становить 1 400 000 м². Річна виробнича потужність перевищує 6,72 млн одиниць продукції, у той час як річний обсяг продажів складає понад 5,03 млн, а глобальна мережа розповсюдження охоплює 77 країн світу.

Ми пропонуємо продукти, які роблять зі споживача прихильника


YADEA завжди керується принципом «продукція має задовольняти споживача». Запровадивши програму «стрімкого зростання», компанія змогла вивести потужність свого виробництва на цілком новий рівень і створити бренд якісного електротранспорту.

Кращий дизайн

Якісна продукція повинна мати і відповідний зовнішній вигляд. Укладення співпраці з міжнародними дизайнерськими компаніями, такими як Kiska, Swarovski, AMV design та Boxer design and Manufacturing Ltd. – стало необхідним кроком. Таке рішення надало можливість зробити бренд ще привабливішим для користувача.

Більше технологій

YADEA Group співпрацює з американською компанією Lightning motorcycles, яка спеціалізується на розробці й виробництві високопродуктивних електротранспортних засобів, для проведення спільних досліджень і розробки високоякісної продукції.

Краща якість

У виробництві необхідно застосовувати лише передові технології, тому кожна деталь виготовлена за допомогою найновітніших розробок. 

Вдосконалене виробництво

Створення рами відбувається за допомогою процесу електрофоретичного лиття під тиском і застосуванням роботизованої системи для безшовного зварювання, яке є міцнішим і стійкішим до корозії, ніж звичайне. YADEA Group взяла на себе ініціативу по впровадженню системи ощадливого виробництва від Toyota TPS (TPS), ставши першим підприємством у своїй галузі, що здійснює нормалізацію діяльності по контролю якості.

Широкий екпорт

YADEA постійно працює над посиленням присутності бренду на міжнародному ринку: експорт у 77 країн світу, 12 років безупинного зростання продажів та тонад 30 млн задоволених користувачів.

Завдяки слідуванню "стратегії високої якості", YADEA має більше потужностей та можливостей надавати продукти, що дозволяють споживачам почуватись себе задоволеними, а нам будувати високоякісний бренд преміальних електричних транспортих засобів для підтримування прогресивного "зеленого способу життя" серед електричних двоколісних транспортних засобів для споживачів з різних країн.

У світі все орієнтовано на людину. Кожен дуже важливий – життя навколо не можна ігнорувати – ця концепція природно застосовується до кожної частини виробництва електротранспорту YADEA. Саме цей фокус на здоров’ї водіїв, пасажирів та людей навколо транспортного засобу визначає YADEA, визначали завжди і надалі визначатимемо.

Глобальний сайт виробника

Дистриб’ютор продукції YADEA в Україні компанія EDG GROUP
перейти до каталогу товарів

КАТАЛОГ

|

M6

|

EM215PRO

|

EM215

|

S-WAY