Публічна Оферта

Звертаємо увагу, що використання в будь-якому вигляді сайту https://yadea-ukraine.com/ (в тому числі, але не обмежуючись, розміщення замовлень товарів з використанням сайту https://yadea-ukraine.com/, створення та користування Особистим кабінетом, участь в бонусних програмах, акціях, заповнення заявок, форм і т. п.) означає, що користувач ознайомлений та згоден з умовами цієї Публічної оферти та акцептував (прийняв, погодився) її умови. Ця Публічна оферта є обов'язковою для виконання. У разі незгоди користувача з умовами цієї Публічної оферти, користувач повинен утриматися від використання сайту https://yadea-ukraine.com/.

Преамбула

ТОВ "ІДІДЖІ ГРУП", з одного боку, і користувач мережі Інтернет/споживач (далі – "Покупець"), з іншого боку, разом – Сторони,  уклали цей Договір публічної оферти (далі – "Публічна оферта"), що, відповідно до статей 633, 699 Цивільного кодексу України та ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію», є публічною офертою (пропозицією) укласти договір купівлі-продажу, зверненою до невизначеного кола осіб та розміщеною в мережі Інтернет на сайті інтернет-магазину https://yadea-ukraine.com/.

1. Терміни:

1.1 Покупець – фізична особа, яка досягла 18-річного віку та володіє повною правоздатністю і дієздатністю, що використовує сайт https://yadea-ukraine.com/ та/або його окремі інструменти, та/або зареєструвалася на сайті https://yadea-ukraine.com/, та/або здійснила Замовлення, та яка прийняла цю Публічну оферту і виконала всі її нижчевикладені умови, та прийняла на себе зобов'язання, що виникають в результаті використання сайту. Якщо не зазначено інше, Покупець є платником та одержувачем Товару. 

1.2 Продавець – фізична особа-підприємець, вказана в преамбулі Публічної оферти, що  розміщує в Інтернет-магазині пропозиції придбати Товар. 

1.3 Товар(и) – матеріальний об'єкт, пропонований до продажу Продавцем, розміщений в Інтернет-магазині, щодо якого зазначена ціна, назва, опис, характеристики, зазначено статус його наявності, тощо.

1.4 Замовлення – запит Покупця, адресований Продавцю, з пропозицією здійснити продаж обраного в Інтернет-магазині Товару.

1.5 Пропозиція – відомості про Товар, розміщені в Інтернет-магазині та доступні для невизначеного кола осіб, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції, а також інші умови придбання Товару. 

1.6 Інтернет-магазин – веб-сайт, що має адресу в мережі Інтернет https://yadea-ukraine.com/, на окремих сторінках (в розділах) якого розміщено правила реєстрації на сайті, оформлення Замовлення, оплати, доставки, гарантії, тощо, а також міститься інформація про Товари. 

1.7 Особистий кабінет – особисті дані Покупця, що їх Покупець самостійно та з власної волі надає Продавцю під час реєстрації на сайті https://yadea-ukraine.com/, які  зберігаються на сервері Продавця. Покупець має право зареєструватися на сайті https://yadea-ukraine.com/, встановити власний логін та пароль, унікальність яких підтверджує Продавець. Продавець забезпечує конфіденційність логіна і пароля Покупця, повідомленого Продавцю під час реєстрації. 

2. Загальні Положення та Предмет

2.1 Публічна оферта регулює порядок доступу користувача до інформації, що розміщується на сайті, порядок використання сайту, можливість замовлення та придбання Товару, інші питання, викладені тут.

2.2 Відповідно до умов цієї Публічної оферти Продавець пропонує до продажу Товари необмеженому колу осіб – Покупцям. 

2.3 Покупець, користуючись сайтом https://yadea-ukraine.com/, переглядаючи інформацію про Товар та Пропозиції Продавця, та/або здійснюючи Замовлення в Інтернет-магазині, та/або реєструючись на сайті https://yadea-ukraine.com/, вважається таким, що прийняв умови та приєднався до цієї Публічної оферти.

2.4 Інформація про Товари, їх ціни, умови придбання та доставки, інша інформація розміщена в Інтернет-магазині на сайті https://yadea-ukraine.com/ є динамічною, тобто інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Продавцем в будь-який момент часу без попереднього повідомлення про це потенційного Покупця. Зміни набувають чинності після їх публікації на сайті https://yadea-ukraine.com/ та застосовуються до будь-якого Замовлення, зробленого після публікації змін.

3. Замовлення

3.1 Покупець може здійснити Замовлення Товару без реєстрації на сайті https://yadea-ukraine.com/, але при цьому ним повинні бути коректно заповнені обов'язкові поля у формі "Деталі замовлення".

3.2 Внесенням інформації у форму " Деталі замовлення ", а також здійснивши Замовлення, Покупець підтверджує, що ознайомлений з умовами цієї Публічної оферти, і всі дії, які ним будуть вчинені, не суперечитимуть її умовам .

3.3 Замовлення вважається прийнятим до виконання, а Пропозиція Продавця прийнята Покупцем  після отримання Покупцем електронного повідомлення від Продавця на адресу електронної пошти Покупця, яку він вказав, здійснюючи Замовлення, або шляхом здійснення телефонного дзвінка Продавцем на номер мобільного телефону, який вказав Покупець, з підтвердженням факту узгодження та приймання Замовлення.

3.4 Продавець має право відхилити Замовлення у разі фактичної відсутності Товару на складі шляхом надсилання електронного повідомлення чи здійснення телефонного дзвінка Покупцеві. В такому випадку права і обов'язки Сторін, пов'язані з продажем, доставкою і передачею замовленого Товару Покупцю і оплатою його Продавцю, передбачені умовами цієї Публічної оферти, припиняються, а вартість Товару, у випадку його оплати, повертається Покупцю.

3.5 У випадку відсутності можливості підтвердження Замовлення Продавцем з причин невірно вказаної Покупцем адреси електронної пошти чи/та номеру телефону, Продавець має право скасувати таке Замовлення.

4. Умови Оплати Товару

4.1 Ціна Товару вказана в Інтернет-магазині у відповідній Пропозиції Товару та є дійсною на момент здійснення Замовлення. Ціна Товару може включати ціну доставки, якщо це відповідає Пропозиції Продавця.

4.2 Продавець має право в односторонньому порядку без попередження змінити ціну на Товар. Такі зміни не стосуються випадків, коли Замовлення прийнято Продавцем, а Покупець отримав електронне повідомлення або телефонний дзвінок про підтвердження Замовлення або Покупець оплатив Замовлення.

4.3 Вартість Товару сплачується в національній валюті України – гривні.

4.4 Покупець, здійснюючи Замовлення, зобов’язаний повідомити про себе всю інформацію, необхідну Продавцеві для продажу Товару, а саме ПІБ, телефон, електронну адресу, адресу доставки та іншу необхідну Продавцеві інформації, відповідно до Пропозиції.

4.5 Покупець може здійснити оплату замовленого Товару:

- банківським переказом на рахунок Продавця на підставі виставленого рахунку.

- наложеним платежем при отриманні Товару у відділенні служби доставки "Нова пошта".

4.6 У разі, якщо Замовлення анульоване Покупцем або відхилене Продавцем, сплачена вартість Товару підлягає поверненню, а витрати на доставку, понесені Продавцем до моменту анулювання Покупцем Замовлення, поверненню не підлягають.

5. Порядок Доставки Товару

5.1 Доставка товару здійснюється по всій території України, за винятком АР Крим і ОРДЛО (тимчасово окуповані окремі райони Донецької і Луганської областей), протягом розумного строку з моменту обробки та узгодження Замовлення Продавцем з Покупцем, через службу доставки "Нова пошта" на зазначений Покупцем номер відділення.

5.2 Вартість доставки здійснюється за тарифами служби доставки "Нова пошта". Вся необхідна інформація щодо доставки Товару зазначається Покупцем під час оформлення Замовлення.

5.3 Продавець докладає всіх зусиль для дотримання термінів доставки, вказаних при отриманні Замовлення, однак затримка доставки можлива внаслідок непередбачуваних обставин, які перебувають поза контролем Продавця (обставини форс-мажору). Продавець інформує Покупця в разі виникнення форс-мажорних обставин і погоджує нові умови доставки через електронну пошту або за допомогою засобів телефонного зв’язку.

5.4 Моментом отримання Товару Покупцем є підписання Покупцем документу, що підтверджує факт прийняття замовленого Товару (накладна, декларація на пересилання, тощо) або фактичне отримання Покупцем Товару та вчинення дій, що свідчать про прийняття Товару. Для видачі Товару Покупцю останній зобов'язаний пред'явити при отриманні Товару документи, що засвідчують особу.

5.5 Перед відправкою Товар перевіряється Продавцем. При отриманні Товару Покупець зобов'язується перевірити Товар на наявність пошкоджень, а також наявність накладної і в разі виявлення невідповідностей на місці пред'явити претензії. Продавець не несе відповідальності за дії служби доставки, що забезпечують доставку товару Покупцям.

5.6 При отриманні Товару, до моменту підписання документів, що підтверджують отримання Товару, Покупець зобов'язаний ознайомитися з інформацією про Товар, що міститься на Товарі та/або упаковці та /або в товаросупроводжувальних документах. У разі необхідності отримання додаткової інформації про Товар Покупець зобов'язаний зв'язатися з Продавцем та отримати необхідну інформацію засобами дистанційного зв'язку до моменту прийняття такого Товару.

5.7 Покупець має право порушити цілісність пакування Товару, провести огляд Товару, а також розпорядитися Товаром будь-яким іншим способом на власний розсуд тільки після його повної оплати. Вказане положення не позбавляє Покупця прав, передбачених Законом України "Про захист прав споживачів" щодо повернення Товару неналежної якості.

5.8 Покупець має право призначити одержувачем придбаного Товару третю особу. У цьому випадку Покупець зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації одержувача і доставки йому Товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного кодексу України.

6. Відповідальність Сторін

6.1 Покупець погоджується та гарантує не вчиняти будь-яких дій, які можуть розглядатися як такі, що порушують законодавство України та/або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських та суміжних правах, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормального функціонування Інтернет-магазину і його сервісів.

6.2 Покупець зобов'язаний своєчасно проінформувати Продавця про несанкціонований доступ до Особистого кабінету Покупця третіми особами. Для інформування Покупець повинен звернутися в Службу підтримки за координатами, вказаними в Інтернет-магазині.

6.3 Покупець не має права передавати право користування власним Особистим кабінетом третім особам. У разі виявлення фактів передачі даних Особистого кабінету третім особам або фактів колективного користування Особистим кабінетом, Продавець має право заблокувати відповідний Особистий кабінет і скасувати Замовлення, в тому числі оплачені Замовлення, зроблені за допомогою такого Особистого кабінету. Покупець самостійно несе відповідальність за наслідки передання логіна та пароля третім особам. 

6.4 Коментарі та інші записи Покупця на сайті https://yadea-ukraine.com/ не повинні суперечити вимогам законодавства України, не містити нецензурних та лайливих слів, не ображати третіх осіб.

6.5 Використання матеріалів сайту https://yadea-ukraine.com/ без письмової згоди Продавця не допускається. При погодженому цитуванні матеріалів сайту https://yadea-ukraine.com/, відповідне посилання на нього є обов'язковим.

6.6 Покупець несе відповідальність за достовірність зазначених ним даних при реєстрації чи оформленні Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне та/або неправильне зазначення даних призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою Товару за невірно вказаною адресою або видачу Товару невірно вказаній особі, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Покупця. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, сплачених Покупцем в якості оплати Товару.

6.7 Відповідальність за грошові перекази, які здійснює Покупець, повністю несуть банківські установи і платіжні системи, послугами яких скористався Покупець. Продавець не бере на себе відповідальність за їх дії.

6.8 Продавець  докладає всіх можливих зусиль для забезпечення належного функціонування Інтернет-магазину, проте не несе відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань, передбачених цією Публічною офертою, а також за шкоду, завдану у зв'язку з цим, внаслідок, але не обмежуючись:

- неправомірних дій третіх осіб;

- збоїв в роботі Інтернет-магазину, зумовлених помилками в коді, комп'ютерними вірусами та іншими сторонніми фрагментами коду в програмному забезпеченні Інтернет-магазину;

- відсутності інтернет-з'єднання між пристроєм Покупця і сервером Інтернет-магазину, а також між сервером Інтернет-магазину і мережею Інтернет;

- проведення державними органами та іншими належним чином уповноваженими організаціями оперативних заходів, що впливають на роботу Інтернет-магазину;

- виконання оновлень програмного забезпечення Інтернет-магазину.

6.9 З метою недопущення неавторизованого автоматичного сканування Інтернет-магазину, а також використання Інтернет-магазину з метою проведення шахрайських дій та у разі наявності обґрунтованої підозри у зловживаннях з боку Продавця щодо використання сайту Продавець залишає за собою право:

- заблокувати доступ Покупцю до Інтернет-магазину;

- скасувати всі Замовлення, в тому числі оплачені, що здійснені шляхом використання неавторизованого доступу;

- стягнути збитки, завдані використанням неавторизованого доступу до Інтернет-магазину.

Продавець не несе відповідальності за будь-які витрати Покупця за прямий або непрямий збиток, включаючи упущену вигоду або втрачені дані, шкоду честі, гідності або ділової репутації, який може бути нанесений Продавцю внаслідок використання Інтернет-магазину.

7. Використання Персональних Даних

7.1 Інформація, що надається Покупцем (ПІБ, номер мобільного телефону, електронна адреса, поштова адреса, платіжні дані тощо), є його персональними даними. Персональні дані Покупця є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка персональних даних здійснюється Продавцем відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" та законодавства України. Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана Покупцем.

7.2 Приймаючи умови цієї Публічної оферти Покупець добровільно надає Продавцю свої персональні  дані для реєстрації на сайті https://yadea-ukraine.com/, а також згоду на їх збір, обробку та зберігання Продавцем. Покупець також дає згоду на використання його персональних даних для обробки Замовлень на придбання Товарів, отримання рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, розіграші, іншої інформації про діяльність Продавця.

7.3 У разі зміни своїх персональних даних Покупець повинен надати Продавцю оновлену інформацію, звернувшись за телефоном Служби підтримки або шляхом внесення змін у відповідний розділ в Особистому кабінеті на сайті https://yadea-ukraine.com/. У разі невиконання Покупцем цієї вимоги, Продавець не несе відповідальності за несприятливі наслідки, пов'язані з використанням застарілих даних.

7.4 Покупець безпосередньо після реєстрації або в будь-який інший момент може встановити заборону (обмеження) на використання його персональних даних. Для цього Покупець повинен звернутися до Служби підтримки за телефоном, вказаним у відповідному розділі на сайті https://yadea-ukraine.com/ з відповідним повідомленням. Покупцю також надаються інші права, передбачені статтею 8 Закону України "Про захист персональних даних".

7.5 Для цілей, передбачених п. 7.2, Покупець надає Продавцю право направляти йому будь-яку інформацію комерційного та/або інформаційного характеру (електронні комерційні повідомлення), а також інформацію про інші споживчі пропозиції поштою, електронною поштою, телефоном, SMS, через мобільні додатки, повідомленнями, здійснювати дзвінки на вказаний в реєстраційній формі Особистого кабінету телефонний мобільний номер.

7.6 Дані Покупця, зазначені у реєстраційних даних, є конфіденційними. Доступ до даних мають виключно уповноважені особи Продавця і сам Покупець. Ці дані можуть бути надані на вимогу правоохоронних та/або інших органів відповідно до чинного законодавства.

7.7 Відповідальність за недостовірність даних у Особистому кабінеті несе Покупець.

8. Прикінцеві Положення

8.1 Всі правила і умови здійснення/виконання окремих дій/операцій, розміщені у відповідних розділах Інтернет-магазину, є невід'ємними частинами цієї Публічної оферти і вважаються її Додатками, що визначають зобов'язання для Сторін. У разі, якщо умови, зафіксовані в тексті цієї Публічної оферти, і умови, зазначені в Додатках (розділах Інтернет-магазину), відрізняються, то Сторони керуються умовами, визначеними у відповідних Додатках. Продаж Товарів Продавцем Покупцю регулюється цією Публічною офертою, а також  Законом України "Про електронну комерцію", Законом України "Про захист прав споживачів", Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями та іншими законодавчими актами в частині, що не суперечить специфіці електронної комерції. 

8.2 Продавець має право без попереднього повідомлення вносити зміни в текст цієї Публічної оферти та/або Додатки. Такі зміни набувають чинності після їх публікації і застосовуються до будь-якого Замовлення, зробленого після їх публікації.

8.3 Продавець і Покупець підтримують зв'язок за допомогою використання електронної пошти, телефонного зв'язку (SMS і т.д), додатків, оголошень та/або повідомлень. Покупець погоджується, що всі повідомлення, дані або інша інформація, що надається в електронному вигляді, мають юридичну силу і прирівнюються до документів, складених в письмовій формі.

8.4 Зареєструвавшись в Інтернет-магазині Покупець надає свою згоду на отримання оновленої інформації, інформаційних бюлетенів з останніми новинами, новими надходженнями, спеціальними пропозиціями та оголошеннями про продаж через будь-які засоби зв'язку, включаючи електронні повідомлення (e-mail), SMS, тощо (електронні комерційні повідомлення).

8.5 Якщо Покупець бажає відмовитися від розсилання електронних комерційних повідомлень, він повинен звернутися у Службу підтримки, зателефонувавши або направивши електронного листа на електронну пошту, що вказана в Інтернет-магазині, з проханням припинити направлення таких листів.

КАТАЛОГ