Електроскутер RN

49 999 ₴

Електротранспорт Yadea - це універсальні сучасні засоби пересування, які не вимагають особливого догляду з використанням неекологічних мастил.

Дизайн електроскутера RN класичний, але водночас досить агресивний. До того ж, він доступний одразу в декількох кольорах, тому користувач матиме достатньо простору, щоб позначити свою індивідуальність.

На відміну від традиційних бензинових побратимів, RN живиться від потужного графенового акумулятора, який дозволяє транспорту розганятися до 45 км/год, при цьому роблячи його абсолютно безпечним для навколишнього середовища і набагато дешевшим в обслуговуванні. Відмінною особливістю графенового акумулятора є висока швидкість заряджання, можливість роботи при несприятливих температурах і більш "чесна" витрата заряду в порівнянні з іншими типами акумуляторних батарей.

Скутер оснащений усіма необхідними елементами для комфортного та безпечного керування. Світлодіодна передня фара та габаритні вогні дозволяють вільно рухатися вулицями навіть у темний час доби, а яскрава LED-панель забезпечує чудову видимість. Високоточний світлодіодний дисплей відображає всю необхідну інформацію: швидкість, заряд батареї та інші необхідні дані.

Yadea – сучасні рішення для сучасних людей!

Особливості

Потужний, надійний двигун Графеновий акумулятор великої місткості
Безкамерні, зносостійкі покришки Комбінована гальмівна система
Інформативний LCD-дисплей USB-роз'єм для підзарядки телефонів
Протикрадіжна система Місткий бокс для речей під сидінням та багажник
Кишеня для дрібних речей Можливість перевезення пасажира

Характеристики

Потужність 1200 Вт (2100 Вт макс.)
Макс. швидкість до 45 км/год
Запас ходу до 80 км
Колісна база 1280 мм
Гальма (перед/зад) диск/барабан
Акумулятор
72V23AH графеновий
Розміри 1780 х 750 х 600 мм
Вага 105 кг
Колір сірий, чорний або синій
КАТАЛОГ

|

E8S

|

RN

|

M6

|

EM215PRO

|

EM215

|

S-WAY