Електроскутер M6

64 999 ₴

59 999 ₴

Електротранспорт від Yadea – це першокласна якість збірки, а також ергономічність та турбота про навколишнє середовище. Він призначений для енергійних людей, які ведуть активний спосіб життя.

Стрімкий дизайн електроскутера M6 припаде до смаку особливо активним користувачам. Поєднує в собі високу продуктивність та продуманий дизайн. Цей досить легкий та маневрений електроскутер створений для їзди містом і призначений для вільного переміщення дорогами та вулицями попри затори. Висока прохідність дозволяє скутеру проїхати на території, яка недоступна для більш громіздкого транспорту.

Свинцево-кислотний акумулятор великої ємності гарантує надійність та економну роботу. А головне - скутер не використовує бензин і шкідливі мастила, тому він працюватиме практично безшумно, і що дійсно важливо, такий екологічний транспорт не забруднюватиме довкілля викидами СО2. Потужний електродвигун дозволяє скутеру розганятися до 45 км/год.

Світлодіодна передня фара та габаритні вогні дозволяють вільно рухатися вулицями навіть у темний час доби, а яскрава LED-панель забезпечує чудову видимість. Високоточний світлодіодний дисплей з підсвічуванням відображає всю необхідну інформацію: швидкість, заряд батареї та інші необхідні дані.

Yadea – сучасні рішення для сучасних людей!

Характеристики

Потужність номінальна 1800 Вт
Потужність максимальна 2100 Вт
Дисплей LCD
Макс. швидкість до 45 км/год
Запас ходу до 80 км
Колісна база 1280 мм
Гальма (перед/зад) диск/барабан
Акумулятор
72V20AH свинцево-кислотний
Розміри 1780х750х600 мм
Вага 117 кг
Колір блакитний
КАТАЛОГ

|

M6

|

EM215PRO

|

EM215

|

S-WAY