Електроскутер EM215

43 999 ₴

Немає в наявності

Електроскутер EM215 поєднує в собі високу продуктивність і продуманий дизайн. Цей досить легкий і маневровий електроскутер створений для їзди по місту і призначений для вільного переміщення по дорогах і вулицях, незважаючи на затори. Висока прохідність дозволяє електроскутеру проїхати на території, недоступній для більш громіздкого транспорту.

Свинцево-кислотний акумулятор великої місткості гарантує надійність і економну роботу. Потужний електродвигун на 2000 Вт дозволяє електроскутеру розганятися до 50 км/год. А головне те, що електроскутер EM215 не використовує бензин і шкідливі мастильні речовини, тому він буде працювати практично безшумно, і що дійсно важливо, такий екологічний транспорт не буде забруднювати навколишнє середовище викидами СО2.

Світлодіодна передня фара і габаритні вогні дозволяють вільно рухатися по вулицях навіть в темний час доби, а яскрава LED-панель забезпечує відмінну видимість. Високоточний світлодіодний дисплей з підсвічуванням відображає всю необхідну інформацію: швидкість, заряд батареї та інші необхідні дані.

Електротранспорт від Yadea – це першокласна якість збірки, а також ергономічність і турбота про навколишнє середовище.

Yadea – сучасні рішення для сучасних людей!

Характеристики

Потужність 2000 Вт
Макс. швидкість до 50 км/год
Запас ходу до 80 км
Колісна база 1280 мм
Гальма (перед/зад) диск/барабан
Акумулятор
72V20AH свинцево-кислотний
Розміри 1780х750х600 мм
Вага 117 кг
Колір чорний або блакитний

Огляди

TECHNOGUIDE

TECHNOGUIDE

Обзор YADEA EM215: электроскутер на максималках

HiDriver

Обзор YADEA EM215: на что способен топовый элекроскутер?

КАТАЛОГ

|

M6

|

EM215PRO

|

EM215

|

S-WAY