Електроскутер E3 2.0

34 998 ₴

Немає в наявності

Електротранспорт від Yadea - це першокласна якість збірки, а також ергономічність і турбота про навколишнє середовище. Він призначений для енергійних людей, які ведуть активний спосіб життя.

Класичний дизайн E3 прекрасно доповнить образ стильної ділової людини. Поєднує в собі високу продуктивність і продуманий дизайн.

Цей досить легкий і маневровий електроскутер створений для їзди по місту і призначений для вільного переміщення по дорогах і вулицях, незважаючи на затори. Висока прохідність дозволяє скутеру проїхати на території, недоступні для більш громіздкого транспорту.

Акумулятор великої місткості гарантує тривалий термін служби й економну роботу. А головне — скутер не використовує бензин і шкідливі мастильні речовини, тому він буде працювати практично безшумно, і що дійсно важливо, такий екологічний транспорт не буде забруднювати навколишнє середовище викидами СО2. Потужний електродвигун на 800 Вт дозволяє скутеру розганятися до 45 км/год.

Світлодіодна передня фара і габаритні вогні дозволяють вільно рухатися по вулицях навіть в темний час доби, а яскрава LED-панель забезпечує відмінну видимість. Високоточний світлодіодний дисплей з підсвічуванням відображає всю необхідну інформацію: швидкість, заряд батареї та інші необхідні дані.Характеристики

Потужність 800 Вт
Макс. швидкість до 45 км/год
Запас ходу до 60 км
Колісна база 1200 мм
Гальма (перед/зад) диск/барабан
Акумулятор AGM 60В20Ач
Вага 95 кг
Колір жовтий або срібний
КАТАЛОГ