E3

|

EM215

|

S-WAY

|

S-TOUR

Електротранспорт від Yadea - це першокласна якість збірки, а також ергономічність і турбота про навколишнє середовище. Він призначений для енергійних людей, які ведуть активний спосіб життя.

Класичний дизайн E3 прекрасно доповнить образ стильної ділової людини.

Поєднує в собі високу продуктивність і продуманий дизайн. Цей досить легкий і маневровий електроскутер створений для їзди по місту і призначений для вільного переміщення по дорогах і вулицях, незважаючи на затори. Висока прохідність дозволяє скутеру проїхати на території, недоступні для більш громіздкого транспорту.

Літій-іонний акумулятор великої місткості гарантує тривалий термін служби й економну роботу. А головне — скутер не використовує бензин і шкідливі мастильні речовини, тому він буде працювати практично безшумно, і що дійсно важливо, такий екологічний транспорт не буде забруднювати навколишнє середовище викидами СО2. Потужний електродвигун на 800 Вт дозволяє скутеру розганятися до 50 км/год.

Світлодіодна передня фара і габаритні вогні дозволяють вільно рухатися по вулицях навіть в темний час доби, а яскрава LED-панель забезпечує відмінну видимість. Високоточний світлодіодний дисплей з підсвічуванням відображає всю необхідну інформацію: швидкість, заряд батареї та інші необхідні дані.

Характеристики

Потужність 800 Вт
Макс. швидкість до 50 км/г
Запас ходу до 60 км
Колесна база 1200 мм
Вага 80 кг
Батарея AGM 60В20Ач літій-іонний
Гальма (перед/зад) диск/барабан
Колір жовтий або білий